GNK Dinamo Zagreb je na sjednici Skupštine kluba jednoglasno usvojio novi statut koji će omogućiti demokratske izbore. Velimir Zajec, predsjednik kluba, pozdravio je sve prisutne i najavio nove izbore. Skupština je također obavijestila o financijskom poslovanju kluba, koji je u prvih šest mjeseci 2025. godine ostvario dobit od 3,2 milijuna eura. Prihodi Dinama su iznosili 37,6 milijuna eura, dok su rashodi iznosili 34,4 milijuna eura. Franjo Šušnjara, potpredsjednik kluba, izabran je za predsjednika Radnog povjerenstva Skupštine. GNK Dinamo Zagreb će sada imati potpuno demokratske izbore, gdje će svako mjesto u Skupštini popunjavati se isključivo voljom članova. Ovim će se jamčiti višestranačja i jasna odgovornost predsjednika. GNK Dinamo Zagreb je također najavio nove izbore, koji će se održati nakon što Grad Zagreb upiše novi statut u registar udruga. Velimir Zajec će imati tjedan dana za raspisivanje novih izbora. Na tim izborima će se birati svih 50 članova Skupštine Dinama, umjesto dosadašnje prakse po kojoj su članovi Dinama birali 25 članova Skupštine, a ostalih 35 skupštinara postavljali su predsjednik i Izvršni odbor.